Ana Sayfa / KURUMSAL / Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu

EVREN ÖZCAN
Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

 

GÜRKAN KEKLİK
Asbaşkan

04.09.1980 Üsküdar doğumlu olan Sayın Gürkan Keklik Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunu olup evli ve 1 çocuk babasıdır. BASİSEN Kadıköy Şube Başkanı’dır.

SERDAR  ARİF DİKTÜRK
Sportif Direktör

1973 yılı İstanbul doğumludur. Lise öğrenimini Haydarpaşa Anadolu Teknik Lisesi Elektronik Bölümü’nde, lisans öğrenimini İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü’nde tamamlamıştır. İstanbul’un çeşitli amatör kulüplerinde futbol oynamış olan Sayın Diktürk,1994-1996 seneleri arasında Selimiye Spor Kulübü’nde de iki sene futbol oynamıştır. 1998 yılından beri Türkiye İş Bankası’nda çalışmakta olup, son olarak Maltepe Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babası olan Sayın Diktürk iyi derecede İngilizce bilmektedir.

MURAT KARAKULAKOĞLU

Muhasip

F. BOZKURT ERDOĞAN

Veznedar

 

ATİLLA ALİOĞLU

Tesis Sorumlusu

YAVUZ ŞENOĞLU

Ulaşım Sorumlusu

ERDAL KAYA
Genel Sekreter

1978 yılında Samsun’da doğdu.1996 yılında Bafra Anadolu Lisesi’nden, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu.Serbest Avukat olarak kendi ofisinde mesleğini icra etmektedir. 2001 yılından beri oyuncusu olduğu İstanbul Barosu Futbol Takımı’nın kaptanlığını yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

 

 

AZİZ ÖZBEN
Kurumsal İletişim Sorumlusu

1973 yılında Of/Trabzon’da doğdu. İlkokulu Sokullu Mehmetpaşa İlkokulu, ortaokul ve liseyi Özel Doğuş Lisesi’nde okuyan Sayın Özben, Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra Univercity of Wales’de yüksek lisans eğitimini tamamladı. 1999 yılından beri Türkiye İş Bankası’nda çalışmakta olup, son olarak Nato Yolu Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babası olan Sayın Özben iyi derecede İngilizce bilmektedir.