Ana Sayfa / KURUMSAL / Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu

MUZAFFER BOYNUDELİK
Yönetim Kurulu Başkanı

1959 yılı, Tokat doğumludur. 32 yıldır aktif ticari hayatını sürdürmekte olup, bu süre içinde birçok dünya markasıyla ticari ve yatırım ortaklığı yapan Muzaffer Boynudelik, günümüzde ise; Alüminyum, Plastik, Yapı Kimyasalları, Mimari Sistemler ve İnşaat sektörlerinde hizmet veren şirketler grubu Aldom Group’un Yönetim Kurulu Başkanı’dır.
İngilizce bilmektedir. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

RAHMİ ÇUHACI
Asbaşkan

1972 yılı Malatya doğumludur. Lise öğrenimini Özel Boğaziçi Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans öğrenimini Franklin University Switzerland’da, Bachelor of Arts Degree in International Management, Lugano-İsviçre’de tamamladı.  Sonra University of Wales College of Cardiff-U.K. Department of Maritime Studies & International Transport Management – M.S.C. Master yapmıştır. İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.  Nuh Çimento Sanayi A.Ş ve Nuh’un Ankara Makarnası Sanayi ve Tic .A.Ş firmalarının Yönetim Kurulu Üyesi ve Ortaklarındandır. İlhan Uluslararası Taş. ve Metal Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Türkiye Genç İş Adamları Derneği’nin (TÜGİAD) Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmıştır. G20 YEA G20 Young Entrepreneurs Alliance Komisyonu Türkiye Başkanlığını yapmıştır.Türkiye Sanayici ve İş Adamları Derneği Üyesidir (TÜSİAD). Malatyalı İş Adamları Derneği Üyesidir (MİAD)

GÜRKAN KEKLİK
Asbaşkan/Sayman

04.09.1980 Üsküdar doğumlu olan Sayın Gürkan Keklik Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunu olup evli ve 1 çocuk babasıdır. BASİSEN Kadıköy Şube Başkanı’dır.

SERDAR  ARİF DİKTÜRK
Başkanvekili

1973 yılı İstanbul doğumludur. Lise öğrenimini Haydarpaşa Anadolu Teknik Lisesi Elektronik Bölümü’nde, lisans öğrenimini İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü’nde tamamlamıştır. İstanbul’un çeşitli amatör kulüplerinde futbol oynamış olan Sayın Diktürk,1994-1996 seneleri arasında Selimiye Spor Kulübü’nde de iki sene futbol oynamıştır. 1998 yılından beri Türkiye İş Bankası’nda çalışmakta olup, son olarak Maltepe Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babası olan Sayın Diktürk iyi derecede İngilizce bilmektedir.

ERDAL KAYA
Genel Sekreter

1978 yılında Samsun’da doğdu.1996 yılında Bafra Anadolu Lisesi’nden, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu.Serbest Avukat olarak kendi ofisinde mesleğini icra etmektedir. 2001 yılından beri oyuncusu olduğu İstanbul Barosu Futbol Takımı’nın kaptanlığını yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

EVREN ÖZCAN
Muhasip/Altyapı Sorumlusu

 

AZİZ ÖZBEN
Kurumsal İletişim Sorumlusu

1973 yılında Of/Trabzon’da doğdu. İlkokulu Sokullu Mehmetpaşa İlkokulu, ortaokul ve liseyi Özel Doğuş Lisesi’nde okuyan Sayın Özben, Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra Univercity of Wales’de yüksek lisans eğitimini tamamladı. 1999 yılından beri Türkiye İş Bankası’nda çalışmakta olup, son olarak Nato Yolu Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babası olan Sayın Özben iyi derecede İngilizce bilmektedir.

F. BOZKURT ERDOĞAN
Altyapı Sorumlusu